T-tomi Baby set - bambusová osuška + kočárkový kolíček (různé barvy)

Nové

Jak ochránit miminko, aby mu v kočárku nebo autosedačce nesvítilo sluníčko do očiček nebo na něj nefoukal vítr? Tento set Vám přináší vše, co potřebujete. Vysokogramážní bambusovou osušku snadno přichytíte plastovým kolíčkem a brouček může nerušeně... Číst více

Téměř pryč

465 Kč

Tento kočárkový kolíček T-tomi má mnohostranné využití, např. k uchycení dudlíků, hraček a dalších drobných předmětů ke kočárku čí autosedačce.

Vyrobeno z kvalitního plastu odolný výrobek moderní design mnohostranné využití zajímavý doplněk.

Balení obsahuje 2 ks

Bambusová vysokogramážní osuška T-tomi  z bambusového materiálu je vyrobena dvouvrstvou technologií dutinného tkaní. Díky tomuto zpracování je bambusová osuška  mnohonásobně savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné osušky. Bambusová osuška T-tomi je pro své výjimečné vlastnosti vhodná již pro novorozence.  Bambusová osuška z dvouvrstvého materiálu

Materiál: bambusová viskóza velký rozměr  100 x 80 cm

Balení obsahuje 1 kus

Vysoká kvalita zpracování - všechny okraje založené a zašité

Vysoká savost a měkkost materiálu osušky jsou antialergické a antibakteriální materiál po vyprání získává na objemu. Osušky splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích a na výrobky pro děti do 3 let. 

Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost materiálu.

SloženíBambus

Napsat recenzi

T-tomi Baby set - bambusová osuška + kočárkový kolíček (různé barvy)

T-tomi Baby set - bambusová osuška + kočárkový kolíček (různé barvy)

Jak ochránit miminko, aby mu v kočárku nebo autosedačce nesvítilo sluníčko do očiček nebo na něj nefoukal vítr? Tento set Vám přináší vše, co potřebujete. Vysokogramážní bambusovou osušku snadno přichytíte plastovým kolíčkem a brouček může nerušeně spinkat.

Tento set je i skvělým tipem na dárek.

Napsat recenzi

K tomuto výrobku se skvěle hodí