Kikko ECO nádobí

Nové

Také nevěříte nádobí z plastu? Je tu bezpečná alternativa. Ekologické dětské nádobí je vyrobeno z biologicky odbouratelného materiálu vyráběného z kukuřičného škrobu. Neobsahuje žádné toxiny, PVC ani BPA, které by mohly ohrozit zdraví vašeho drobečka. Z... Číst více

Téměř pryč

174 Kč

Ekologické dětské nádobí KIKKO ECO je vyrobeno z biologicky odbouratelného materiálu EcolGreen PLA. EcolGreen PLA je vyráběn z kukuřičného škrobu (PLA- Natureworks®). Neobsahuje žádné toxiny. Neobsahuje PVC. Neobsahuje BPA. 

Dětské nádobí KIKKO ECO splňuje všechny požadavky , které jsou kladeny na výrobky pro děti do 3 let. Výrobek vlastní atesty.

Před použitím umyjte. Umývejte běžnými prostředky a teplou vodou. Ověřte teplotu podávaného pokrmu  před servírováním dítěti.

Upozornění:

Průběžně kontrolujte stav nádobí, v případě jeho poškození zabraňte dalšímu kontaktu nádobí s dítětem.

SloženíEcolGreen PLA

Napsat recenzi

Kikko ECO nádobí

Kikko ECO nádobí

Také nevěříte nádobí z plastu? Je tu bezpečná alternativa. Ekologické dětské nádobí je vyrobeno z biologicky odbouratelného materiálu vyráběného z kukuřičného škrobu. Neobsahuje žádné toxiny, PVC ani BPA, které by mohly ohrozit zdraví vašeho drobečka. Z tohodle nádobí je prostě radost papat.

Napsat recenzi

K tomuto výrobku se skvěle hodí