Papouškův velký dárek

Nové

Jedinečná kniha o vzácném talentu. Je to rozkošný příběh Ary, mladého papouška, který potřebuje najít dárek k narozeninám své kamarádky. Vaše dítě je vlastně ilustrátor. Po každé poetické části příběhu je příležitost navrhnout barevný obrázek... Číst více

Více než 5

220 Kč

Toto je jedinečná kniha o vzácném talentu. Je to rozkošný příběh Ary, mladého papouška, který potřebuje najít dárek k narozeninám své kamarádky. Vaše dítě je vlastně ilustrátor. Po každé poetické části příběhu je příležitost navrhnout barevný obrázek inspirovaný životem a výzvami Ary.

Příběh se ptá, zda mohou být dárky krásné - aniž by byly drahé. Tématem je sebeobjevování. Povzbuzení vašeho dítěte, aby zvážilo: Co mě dělá šťastným? V čem jsem dobrý? Jak mohu maximálně využít svých schopností?

Budete pět chválu této speciální knize, která podnítí pozitivní a důležité diskuse a inspiruje vaše dítě, aby přijalo svůj vlastní speciální dárek!

Napsat recenzi

Papouškův velký dárek

Papouškův velký dárek

Jedinečná kniha o vzácném talentu. Je to rozkošný příběh Ary, mladého papouška, který potřebuje najít dárek k narozeninám své kamarádky. Vaše dítě je vlastně ilustrátor. Po každé poetické části příběhu je příležitost navrhnout barevný obrázek inspirovaný životem a výzvami Ary.

Napsat recenzi

K tomuto výrobku se skvěle hodí