BIO Nahřívací sovička Bambulka

Nové

S dětmi nikdy nevíte, kdy přiběhnou, připlazí se nebo se připláčou s tím, že je něco bolí. V tom posledním případě, tedy u nejmenších miminek, je to o to horší, že jen pláčou a nedokáží nám říct co je trápí. Proto by se měla sovička Bambulka stát... Číst více

Více než 5

129 Kč

žaludečních kolikách nebo třeba natažených svalech, jistě si ji oblíbí i maminky.

A pokud máte zánět, který je potřeba naopak ochladit, šoupnete Bambulku na chvíli do ledničky a studená sovička Vám zase uleví.

Složení:

Povrch: 100% bavlna

Výplň: BIO pohankové slupky, levandule

Ruční práce.

Vyrobeno v České republice.

Napsat recenzi

BIO Nahřívací sovička Bambulka

BIO Nahřívací sovička Bambulka

S dětmi nikdy nevíte, kdy přiběhnou, připlazí se nebo se připláčou s tím, že je něco bolí. V tom posledním případě, tedy u nejmenších miminek, je to o to horší, že jen pláčou a nedokáží nám říct co je trápí.

Proto by se měla sovička Bambulka stát kamarádkou každé maminky.

Stačí, abyste daly Bambulku na chvíli topení nebo 30s do mikrovlnky a budete mít pomocníka při rostoucích zoubkách, ofouknutém oušku nebo bolavém bříšku.

Pro větší děti se potom Bambulka stane nejlepším pyšákem, protože příjemně sustí a voní.

A levandule přidaná do polštářku pomůže dětem se sklidnit a bude se jim lépe usínat.

A protože Bambulka pomáhá i při menstruačních bolestech ...

Napsat recenzi

560 Kč
Gaia Cup - menstruační kalíšek (více velik...
Menstruační kaíšek z lékařského silikonu je skvělou náhradou za klasické vložky nebo tampony. Je pohodlný a spolehlivý, jeho nošení Vás neomezuje v žádném sportu ani ativitě.  Velikost : S - pro ženy do 25 let nebo ženy, které nerodily L - ženy nad 25 let nebo ženy po porodu ZDARMA vzorek čistícího prostředku a slipová vložka ke každému kalíšku! 
Léčivá vložka z buretového hedvábí
99 Kč
Léčivá vložka z buretového hedvábí
Buretové hedvábí doporučujeme každému miminku, které má opruzený zadeček. Ať už s látkovou nebo jednorázovou plínkou skoro zázračně vyhojí začervenalý zadeček. Bez jakékoli chemie, protože je to 100% přírodní produkt. Doporučujeme mít doma 2 - 3 ks.
Kamakami Jantarové korálky
379 Kč
Jantarové korálky na zoubky
Korálky dáte děťátku na krk a díky tělesnému teplu se z nich budou uvolňovat éterické esence zmírňující bolest - tím, že jsou nošeny na krku, působí přímo na zoubky. Další využití najdete v rozšířeném popisu . Bezpečnost : jsou navlečené na hedvábnou niť s velkou pevností, mezi jednotlivými korálky jsou uzlíky, takže nehrozí nebezpečí...

K tomuto výrobku se skvěle hodí